Emslim Teknolojisi 

Sadece 30 dakikalık tedavide EMSLIM, kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak , yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Buna inaktif egzersiz denir, bu egzersiz kas gelişimi sağlayan yağ yakımı yapar.

Eskişehir’de ilk ve Tek Kliniğimizde Uygulanmaktadır.

Klinik testler EMSLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini % 18’e kadar arttırırken, % 21’e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor. Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametler ile, kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır.

Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını artırmaya yardımcı olur.

EMSLIM uygulaması, hastalar uzanırken yoğun egzersiz yapmasını sağlar. 2-3 gün aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. İyileşme süreci yoktur. Hastalar uygulama sonrası hemen günlük rutinlerine geri döner. Genel olarak hastalar 4-6 seans arası, haftalık olarak EMSLIM uygulama programı oluşturabilirler.

Genel sağlık problemi olmayan her kadın ve erkek uygulamayı yaptırabilir. Son teknolojinin vücut bulmuş hali olan bu cihaz ile hayallerdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Neden EMSLIM?

EMSLIM tarihin en yüksek 7 Tesla çıkışını veren en gelişmiş ve en yoğun elektrikli kas stimülatörüdür. Elektromanyetik alan özelliği sayesinde, kası etkin şekilde uyarmak, kas büyümesi için ideal olan en yoğun sürekli kasılmaları sağlamak için tüm deriden, giysilerden ve yağdan geçer. EMSLIM’in benzersiz egzersiz programı, en iyi sonucu elde etmek için maksimum stimülasyon için ideal olarak tasarlanmış bir dizi güvenilir, hızlı ve gerçek fiziksel egzersiz programından oluşur.

Emslim Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kimler Emslim Kullanabilir?

18 yaş üstü herkes

Mola Vermek Gerekir Mi?

Hayır gerekmez.

Bu Uygulama Ne Kadar Sürer?

Sadece 30 dakika

Ne Kadar Sürede Kullanılabilir?

Haftada 2-3 kere kullanılabilir.

Kaç Kere Kullanmak Gerekir?

6-8 seans önerilir.

Ne Kadar Kullanılabilir?

Kullanım sınırı yoktur.

Sarf Malzemesi Var Mı?

Herhangi bir sarf malzemesi yok.

Hangi Bölgelerde Kullanılmaz?

Kalp bölgesinde kullanılmaması gerekir.

Kimler Emslim Kullanamaz?

Hamileler, emziren anneler, kalp pili olanlar, beyin hasarı yada ameliyatı olanlar.