Lazer Epilasyon – ŞİMDİ TAM ZAMANI!

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, lazer enerjisi yoluyla kıl köklerini tahrip eden günümüzdeki en modern epilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyonun Geleneksel yöntemlere göre avantajları nelerdir?

Bu yöntemle kısa sürede, istenmeyen tüylerden, tamamen kurtulmak mümkündür. Uzmanlar tarafından uygulanan güvenli ve sağlıklı bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Nasıl uygulanmaktadır?

Kıl kökünü tahrip etmeye yönelik lazer enerjisi saniyeden çok daha kısa bir sürede uygulandığı alanlarda birçok kıl kökü tarafından emilmekte ve ortaya çıkan ısı ile de tahrip edilmektedir. Tahrip olan kıl kökü bir daha kıl üretemez hale gelmektedir.

Lazer Epilasyon kaç seans yapılıyor?

Bıyık, alın, ayak, bel bölgesi, bikini bölgesi, boyun, çene, diz altı, diz üstü, genital bölge, göğüs bölgesi, el, koltuk altı, ense, favori bölgesi, kalça, karın bölgesi, kaş arası ve kaş üstü.

Eskişehir'de var olan en güçlü lazer epilasyon cihazı, Acıbadem Eskişehir Hastanesi Dermatoloji Polikliniği'nde bulunmaktadır. Alexandrite ve Nd YAG olmak üzere iki ayrı lazer sisteminin kombine halde çalışması sayesinde kullanıcıya pek çok farklı avantaj sunulmaktadır. Bu avantajların başında; hem ince hem de kalın kılları alabilmesi, açık ve koyu tenli kişilerde etkin bir şekilde uygulanabilmesi gelmektedir. Kombine lazer sistemleri aynı zamanda sağlık açısından da güvenli ve FDA onaylıdır.