Hükümler ve Koşullar

Bu metin, DREDAKIBAR.COM sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

1 - Şartların Kabulü: DREDAKIBAR.COM sitesine girmekle DREDAKIBAR.COM kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2 - Sitenin Amacı: Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.

3 - Fiyatlar: DREDAKIBAR.COM'da şu anda tüm hizmetler ücretsiz olsa da, ücretli ve ücretsiz hizmetler de olabilir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya sürekli olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

4 - Bize Verdiğiniz Haklar: Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3'üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

5 - Gizlilik : DREDAKIBAR.COM, 4'üncü maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

6 - Sistemin İşleyişi: DREDAKIBAR.COM sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerin işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

7 - DREDAKIBAR.COM'da bildirilen telefon, mail ve diğer ulaşım yolları ile küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır.

8 - Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : DREDAKIBAR.COM, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.