Eda Hanıma Teşekkürler

Eda Hanım ile 2014 yılında tanıştım. Ve yaklaşık 8 ay sivilce tedavisi gördüm. Benim için zorlu olan o süreçte samimiyeti ve ilgisiyle bana çok destek oldu, sonuçtan çok memnunum. Cildimizi tereddütsüz emanet edebileceğimiz bir doktor olduğunu biliyorum ve kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Sevgilerimle...

Berrak Y., 4 Şubat 2016

Öğrenci

Yaklaşık 1 ay kadar önce

Yaklaşık 1 ay kadar önce Eskişehir Acıbadem Hastanesi`nde tedavi gördüm. Benimle ilgilenen Dr. Eda Kibar Çamurlu`ya ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Volkan Koyuncu, 12 Ocak 2016

Tecrübe ve bilgilerini güler yüzleri ve ilgileri

Acıbadem Eskişehir Hastanesi Dermatoloji bölümünden aldığım hizmet sırasında; tecrübe ve bilgilerini güler yüzleri ve ilgileri ile birleştirip doğum öncesi yaşadığım stresi azaltan Dermatoloji Uzmanı Dr. Eda Kibar Çamurlu`ya, Estetisyen Gizem Kartal`a, Estetisyen Aycan Kılıç`a ve Estetisyen Nagehan Kurtuluş`a teşekkür ederim.

İpek Açıksöz, 12 Ocak 2016

Eda hanım alanında uzman bir hekim.

Eda hanım alanında uzman bir hekim. Kendine Fraksiyonel lazer yaptırdım sonuçtan çok memnun kaldım. arkadaşlarıma ve aileme de tavsiye ettim onlar da birçok işlem yaptırdı. sonuçtan memnun kaldılar. eda hanım ve ekibine ilgi, alaka, canayakınlık ve güler yüzlü olmalarından dolayı çok teşekkür ederim. cildinizle ilgili bir sorununuz varsa mutlaka eda hanımla görüşmenizi tavsiye ederim.

Nazlı, 1 Ocak 2016

Eda Hanım ın başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum.

Eda Hanım ın başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum. Kendime karbon peeling yaptırdım ve cildimdeki değişimden çok memnun kaldım.Yüzümde toparlanma oldu ve çevremdekiler tarafından bile farkedilebilir bir değişim oldu. Bu kadar etkili bir sonuç vermesi beni çok sevindirdi. Eda hanıma teşekkürlerimi sunuyor, herkese tavsiye ediyorum.

İclal A., 19 Aralık 2015

Eda Hanım ve ekibi çok başarılı

Eda Hanım ve ekibi çok başarılı her şey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. Çok bilgili ve işinde uzman bir doktor. Birçok uygulamamı Eda Hanıma yaptırdım ve hepsinden çok güzel sonuçlar aldım.Özellikle Fraksiyonel Lazer, Lazer Epilasyon ve Dolgu da bir numara.

yasemin2626, 30 Ekim 2015

Görüşleriniz bizim için değerli...